آموزش کسب درامد از طریق CryptoTab ماهانه 3 تا 5 میلیون بدون فعالبت روزانه

Download CryptoTab browser

سلام خدمت تمامی دوستان گلم.

خواندن این متن بیشتر از 3 دقیقه وقت شما رو نمیگیره پس لطفا با دقت مطالعه کنید. در این آموزش قصد داریم آموزش کسب درامد از طریق مرورگر CryptoTab رو به شما آموزش بدیم. که میتوان با این برنامه ماهانه حداقل 3 تا 5 میلیون تومان بدون فعالیت درامد کسب کرد.

 

1- قبل از هر چیزی برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید :

https://get.cryptobrowser.site/3863602

 

وقتی وارد لینک بالا شدید به انتهای صفحه بروید و از قسمت فوتر سایت برنامه مورد نظر خود را دانلود کنید مطابق تصویر زیر :

 آموزش استخراج bitcoin بیت کوین

این برنامه رو میتوان به صورت جداگانه و یک مرورگر مجزا (لینک شماره 1 در تصویر بالا) یا به صورت افزونه بر روی مرورگر فایرفاکس  (لینک شماره 2 در تصویر بالا) یا به صوورت نرم افزار اندروید  (لینک شماره 3 در تصویر بالا) یا به صورت افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم  (لینک شماره 4 در تصویر بالا) دانلود و نصب نمایید انتخاب این گزینه اختیاری هست و هر فرد مطابق با شرایط خود میتواند دانلود نماید.

*خودم از مرورگر مجزا استفاده میکنم چون به گفته سازنده سرعت کسب درامد 8 برابر بیشتر از بقیه افزونه هاست.

قبل از هر چیزی برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید :

https://get.cryptobrowser.site/3863602

 

2- بعد از دانلود مرورگر را باز کنید و افزونه CryptoTab را اجرا نمایید و روی آیکن زرد رنگ کلیک کنید مطابق تصویر زیر :

 آموزش استخراج bitcoin بیت کوین

 

3- وارد پنجره برنامه میشوید که من نکات مهمش رو برای شما توضیح میدم. تصویر زیر :

 آموزش استخراج bitcoin بیت کوین

قسمت 1- سرعت کسب درامد : سرعت اجرای برنامه را مشخص میکند هرچه بیشتر CPU سیستم شما بیشتر استفاده میشود . پیشنهاد میشود وقتی درحال کار با سیستم هستید سرعت رو کم کنید وقتی که سیستم آزاد است سرعت برنامه رو زیاد کنید.

قسمت 2- لینک شما برای معرفی : این لینک اشتراک شما برای زیرمجموعه گیری است شما میتوانید با ارسال لینک خود برای دوستان و تشویق آنها به نصب برنامه و کسب درامد از سود بیشتری بهره ببرید. این برنامه تا 10 سطح به افراد سود میدهد یعنی اگر شما یک نفر رو دعوت به کسب درامد کنید و اون فرد ، فرد دیگری رو دعوت کنه و .... همینطور تا 10 سطح یا Level زیرمجموعه شما حساب میشوند و میتوانید با کسب درامد آنها سود بیشتری کسب کنید هرچه سطح بیشتر شود سود رسانی کمتر میشود یعنی فردی که شما مستقیم دعوت کردید سورد بیشتری به شما میرساند تا فردی که زیرمچموعه شما دعوت کرده است. پس هرچه افراد بیشتری به طور مستقیم دعوت کنید باعث افزایش زیرمجموعه شما میشود طبیعتا خود افرادی که شما دعوت کردید از افراد دیگه دعوت میکنند و ... که باغث افزایش سود شما خواهد شد.

قسمت 3- منوی تنظیمات برنامه : این منو نیز شامل تنظیماتی مثل سرعت برنامه و ... است که مهمترین قسمت اون رو من توضیح میدم که Login به اکانت هست شما میتوانید از طریق فیسبوک ، جی میل ، توییتر و ... به برنامه وارد شوید تا درصورت حذف مرورگر یا نرم افزار یا تعویض ویندوز درامد شما از بین نرود و باقی بماند.

روی منو کلیک کنید مطابق تصویر زیر به قسمت login بروید روی Login کلیک کنید :

 آموزش استخراج bitcoin بیت کوین

بعد از طریق فیسبوک یا جی میل یا ... وارد برنامه شوید . تصویر زیر ....

 آموزش استخراج bitcoin بیت کوین

کار ما با برنامه تمام است کافیه اینترنت سیستم رو فعال کنید و برنامه رو اجرا کنید و سرعت برنامه رو تنظیم کنید و خودتون به کارهای روزمره رسیدگی کنید و خود برنامه بقیه کارها رو انجام میده. لازم به ذکر است که این برنامه به اینترنت نیاز دارد ولی خیلی کم از حجم اینترنت شما را مصرف میکند.

 

همونطور که اول کار گفتم میتوانید حداقل ماهانه 3 تا 5 میلیون بدون فعالیت درامد داشته باشید. کافیه دوستان رو دعوت کنید و از طریق زیرمجموعه درامد خود را زیاد کنید. نحوه کار این برنامه استخراج ارز الکترونیک به نام بیت کوین Bitcoin است که تو ایران هم خرید و فروش میشود .

اما اگر فعالیت خوبی داشته باشید و دوستان خود را به نصب این برنامه دعوت کنید میتوان درامد بسیار بالایی کسب کرد . درست است که سرعت استخراج بیت کوین این برنامه کم است اما اگر دوستان بیشتری را دعوت کنید درامد خیلی بالایی دارد. شما فرض کنید 2 یا 3 ماه طول بکشد تا حتی 1 بیت کوین استخراج کنید فقط و فقط یک بیت کوین. قیمت هر بیت کوین رو تو صفحه اصلی برنامه نشون میده . الان که من این مقاله رو دارم مینویسم  قیمت هر 1 بیت کوین برابر است با 6565 دلار یعنی چیزی بیشتر از 70 میلیون تومان ایران قیمت داره همون یک بیت کوین.

 

قبل از هر چیزی برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید :

https://get.cryptobrowser.site/3863602

 

موفق و سربلند باشید .

منبع :